fbpx
Close

Viis hullumeelset võitu spordile panustamises

Avatar

Foto: Pexels

Elu on õnnemäng ja iga päev me kas võidame või kaotame. Turvalised valikud hoiavad elu küll stabiilsena, aga väiksed riskid võivad vahel tuua väga suuri tulemusi.

„Hasartmäng ei ole patt, see on inimlikkuse väljendamine. Me mängime. Mõni teeb seda mängulauas, teine mitte. Ja mängus vahel võidad, vahel kaotad,“ on öelnud kirjanik Jeanette Winterson. 

Spordiennustus on ideaalne näide mängu võlust, mis on toonud pööraseid ja ootamatuid võite, sageli minimaalsete panustega ja lihtsalt õnnele lootma jäädes. Siit leiad viis hullumeelset võitu spordile panustamises. 

Tayla Polia – suur võit vaid 5-dollarilisest panusest

Taylia Polia 105 000 dollari võit ei ole küll pööraselt suur – on ka suuremaid, aga see oli märgiline seetõttu, et naine oli enne suurt võitu vaid üks kord spordile panustanud ning mängu pani ta vaid 5 dollarit. Lihtsalt meelelahutuseks, ilma igasuguse usuta suurelt võita.

Panus tõi tema taskusse üllatavad 105 000 dollarit. Algaja õnn?

Mõne mehe jaoks võib tunduda ehk üllatav, et naised panustavad spordile, aga tegelikult on spordiennustused naiste seas väga populaarsed ning nende populaarsus aina kasvab. Selle aasta jooksul on üle 4,6 miljoni USA naise tõmmanud alla spordiennustuste äpid, et panustada.

Võrreldes 2020. aastaga on tõus spordiennustused naiste seas muutunud 115% populaarsemaks. Meeste hulgas on see protsent vaid 65.

Richard Hopkins – tõeline fänn!

Inglismaalt pärit Richard Hopkins meenutab, et viis 1998. aastal oma poja Evani kartidega sõitma. Ta märkas kardisõitjat Lewis Hamiltoni, kes paistis silma oma väga osava sõidustiiliga. Võib öelda, et temast sai üks Hamiltoni suurimaid fänne. 

Richard panustas Hamiltoni peale mitu korda. Esmalt 200 naela, siis 100 naela, siis veel 50 naela. Kümme aastat hiljem võitis Hamilton oma esimese F1 maailmameistrivõistluse ning Hopkins teenis kokku tema peale panustamisest hämmastavad 165 000 naela.   

See näitab, kuidas sihikindlus ning usk oma lemmiksportlasesse viib sihile. 

Erick Lindgren – võit kõigi võimaluste kiuste

Erick Lindgren armastab väga pokkerit mängida, kuid tema kõige suurem võit tuli spordiennustustest. Ja mitte ise panustades, vaid panustati hoopis tema vastu. 

Professionaalsed golfimängijad panustasid Ericku vast, et mees ei suuda mängida neli raundi golfi ühe päevaga Las Vegases väga palaval päeval. 38-kraadise kõrvetava päikese käes tegi ta selle aga ära ning võitis 340 000 dollarit, sest uskus endasse, et saab hakkama. 

Mike Futter – usk oma hobusesse viis võiduni

Mike Futter panustas iseenda hobuse Monty Passi peale, kelle võitu jäägitult uskus. Hobune ei vedanud teda alt ning Mike sai 800 000 naela oma õigesti pandud panuse eest. Ta kommenteeris, et seda võitu ei unusta ta kunagi. 

Fred Craggs – 50 sendist ühe miljonini! 

Tõsi, üks miljon ei ole kõige suurem spordiennustuse võit, aga kindlasti kõige suurema kasumiga. Põhjus on selles, et 60-aastane väetisemüüja Fred Craggs võitis miljoni, panustades kõigest 50 senti hobuse peale. 

Huvitav on seejuures see, et Fred polnud oma võidust tükk aega isegi teadlik. Ta läks uuesti panust panema, kui talle tehti teatavaks, et ta on võitnud 1,4 miljonit naela. See võis küll olla päris meeldiv üllatus!


“Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!”

scroll to top