fbpx
Close

Teine palk | Üürniku leidmine

Avatar

Kolmas lugu lähiminevikust mida kindlasti tahtsin siia kirja panna on seoses üürniku leidmisega. Kolisime meie siis oma uude koju kusagil 1,5 kuud tagasi. Kurb oli vanast lahkuda kuid kahe toaline pisut alla 50m2 on sobilik kahele kuid mitte niiväga kolmele inimesele. Oleks seal tube/ruumi rohkem siis arvatavasti oleksime seal ka veel täna…..
Uue kohta täna senimaani veel helgimusega mõtlen hetkele kus teist korda uut kodu vaatama tulime ja Poiss kusagile kaugemale kadus ütlesin neiule ” Kuula…….ta on kusagil kaugel” ja nüüd nii ongi. Poiss mängib tihti omatoas või siis ühega meist mõnes korteri “kaugemas nurgas” ja see on Blessing.

Tulles aga tagasi siis vana korteri juurde. Meie plaan nägi juba vana ostes ja sisustades ette, et kunagi läheb see üürile. Teadsime kes on see sihtgrupp kellele see arvatavasti läheb ja võtsime seda arvesse ka mööbli/sisustuse hinnaklassi valides. See siis tähendab, et pesumasinat ostes ei võtnud kõige kallimat koos parima hulga funktsioonidega masinat samas ei vedanud ka sinna ka kõige odavamat. Hinnaklass pisut üle keskmise tehnika mõttes ja mööbel neutraalne ja minimalistlik.

Loe edasi SIIT.

Mis on Teine palk?

scroll to top