fbpx
Close

Mis on Teine palk?

Avatar

Teine palk on blogi, kus peab oma investeerimispäevikut üks Eesti noormees, kes enda sõnul püüab maailma asjadest aru saada ning üritada jõuda oma eluga sellisesse staadiumisse, kus soovi korral enam tööd tegema ei peaks. Esimesed postitused avaldas ta 2015. aasta alguses.

Ankeet

Nimi: Teine palk

Hüüdlause: Lood rahast, asjadest ja kuidas neid leida.

Lühitutvustus: Laisk, loll ja lohakas 🙂 ütleks kunagi keegi kindlasti ka minu kohta. (Näiteks need, kes kirjavigu ei kannata) – sorry “Yes that’s me”. On olemas inimesi maailmas, kes ei oska kirjutada ilma nendeta. Leidnud ka mõne vabatahtliku, kes asju parandavad, kuid neil läheb aega… Kui vigadega lugeda ei saa, siis varuda kannatust… küll parandatakse ära ka).

Tänaseks mõned kümned aastad eksisteerinud noormees, kes püüab maailma asjadest aru saada ja kuidagi nii, et ise veepinnale jääks. Viimasel ajal püüdnud eriliselt süüvida, kuidas muuta oma elukorraldust nii, et soovi korral ei peaks enam töötama – kui ei tahaks.

Kirjutan peamiselt oma lõbuks, et näha kas ideed ja arusaamad muutuvad ning kui jah, siis on hiljem hea/halb lugeda. Lisaks soovin trackida oma muutusi ja progressi finantseeringute tegemises. Teine palk on nimeks seepärast, et tõestada endale ja kogu ülejäänud maailmale, et see on võimalik ja saavutatav + kunagi ehk ka kolmas neljas ja 10. palk 🙂

LOE BLOGI

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kommenteeri
scroll to top