fbpx
Close

Teine palk | Kodu…. Uuus kodu

Avatar

Unistama peab, usun sellega on nõus kõik. No ja nii unistame ka meie Sirluga. Paar aastat tagasi kui selle kodu ostsime siis teadsime, et jääme siia 3-5 aastaks. Siis kolime mujale kusagile suuremasse kohta ning üürime selle korteri välja. See plaan oli tehtud veel enne seda kui Härrat üldse planeerima hakati. Tänaseks on meid siin kolm. Ja kõike me vajame ruumi, et olla omaette, mängida, lugeda, magada ja kõike seda mida kodus tehakse (või siis härra puhul ka kõike seda mida saab teha-kuigi ei peaks).

Eelnimetatule lisaks soovime, et kõigi nende tegevuste jaoks vajalikud asjad saaksime kodus hoida. Kuhu ma siis oma jutuga tüürin…. ehk ikka sinna, et otsime uut kodu. Iseenesest saame perelt (loe vanematelt targematelt) tagasisidet, et aega on ja tegelikult pole üldse nii kitsas siin jnejne…. Kuid nagu ikka noored ja isepärised mõtleme, et mõeldud tehtagu..

First things first- mida kõike peaks arvestama uue kodu ostul. Küsides kõige targema )Hr Googel) käest siis tema pakub terve hulga pikki nimekirju mida võiks teha. Lühikesel vaatlusel on üks asjalike linke Forbes´i link mis räägib 7 asjast mida enne kaaluma peaks. Võtan kiiresti nimekirja siis läbi ning vaatan kuidas meil lood on kõige selle vajalikuga.

Loe edasi SIIT.

Mis on Teine palk?

scroll to top