fbpx
Close

“Sale” mobiiliäpp viib säästmise uuele tasemele

Avatar

Kas teie olete üks nendest inimestest, kelle postkasti tuuakse iga nädal kilode kaupa erinevate poodide sooduspakkumiste trükiseid? Kas olete leidnud ennast poes riiulite vahel seismas ja meeleheitlikult meenutamas, mis tooted tolles kaupluses just täna soodushinnaga müügil on?

Nii Eestis kui Lätis avalikkuse ette toodud Sale nimeline mobiiliaplikatsioon pakub eelpoolmainitud küsimustele mugavat ja keskkonnasäästlikku lahendust, kuna kõik sooduspakkumised jõuavad otse inimese mobiiltelefoni.

“Selle äpi sihtrühmaks peaks olema kõik need, kellele on säästmine südamelähedane ja oluline ning kellel on olemas kas Android või iPhone mobiiltelefon,” selgitas Rahajutud.ee portaalile Sale äpi eestvedaja Marc Adam Barsegjan.

“Kui võtta tarbija seisukohalt, siis peaks see äpp olema kõige mugavam variant just poes hetkel kehtivate sooduspakkumiste kiireks ülevaatamiseks. Oluline on ka keskkonnaküsimus, kus nende reklaamlehtede peale raisatakse tohutult paberit ja enamik sellest paberikuhjast lendab postkastist otse prügikasti,” tõi Barsegjan välja põhilised aspektid.

Ta lisas: “Mobiiltelefoni vahendusel on see reklaam suunatud vaid inimestele, kes seda soovivad saada. Postkasti jõudvate trükiste puhul raisatakse palju meie ühist loodusressurssi, kuna saadetakse lehed kõigile.”

Äpis on erinevate kaupluste kaupa üleval nende sooduspakkumiste lehed ning tooted on eraldi esindatud ka kategooriate kaudu. “Kasutajatele on tehtud sooduspakkumiste vahel mugavamaks orienteerumiseks erinevad kategooriad – lihatooted, piimatooted, puu- ja köögiviljad, mereannid, kondiitritooted, joogid, maiustused, majapidamistarbed jne.”

Sale äpis on hetkel esindatud sooduspakkumised paljudest erinevatest poodidest nagu Coopi kauplused (Maksimarket, Konsum ja A & O), Rimi, Prisma, Selver, Maxima, Solarise toidupood, Comarket ja Grossi toidukaubad.

“Meie omalt poolt anname kõik endast oleneva, et äpis oleksid alati päevakohased sooduspakkumised esindatud. Kui kliendilehed meieni jõuavad, siis esimesel võimalusel saavad need ka Sale äpi vahendusel kasutajatele nähtavaks,” lubas Barsegjan.

Sale äpist, mis läks hiljuti käima ka Lätis, saab täpsemalt lugeda SIIT.

Alla laadida saab äpi nendelt linkidelt:

2 Comments

  1. et võtad juustu ühest poest, leiva teisest poest ja piima kolmandast? ma arvan, et kõige mõistlikum ja ajalises mõttes kuluefektiivsem on valida enda jaoks lihtsalt kõige soodsamate hindadega pood, mis on sinu jaoks ka logistiliselt mõistlikus asukohas, mitte hakata üksikuid tooteid mööda linna taga ajama.

    1. Pigem nii, et kui juba poes oled, vaatad üle, kas on selles kaupluses ka midagi sinu jaoks vajalikku hea hinnaga. Teine variant, paljudel tallinlastel on kõik kaupluseketid esindatud kodu raadiuses – vaatad kodus äpist, millist poodi valida, kus kõige paremad allahindlused on.
      Mööda linna 5 senti odavamat leiba ja teisest poest piima taga ajama hakata pole muidugi mõtet, kuigi, paljud pensionärid hommikuti täistuubitud bussides just seda teevadki.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

2 Comments
scroll to top