fbpx
Close

Rahapuu blogi | BHF soovib osakuid tagasi osta

Avatar

Eile hilisõhtul tuli teade Baltic Horizon Fundi osakuomanike üldkoosoleku kokkukutsumise kohta 15. mail 2018 (nädal 20). Päevakavast leiab kolm punkti:

1. 2017. aasta ning 2018 Q1 aruannete ülevaatamine
2. Fondi reeglite punkti 15.4.1 (r) tõlgendamise ülevaade
3. Otsus fondi osakute tagasiostmise kohta

Olen BHFist kirjutanud erinevaid mõtteid, sest eeskätt pakub mulle fondi tegevus huvi mitmest aspektist. Võib-olla kõige tähtsamaks pean kvartaalselt makstavat “puhast” dividendi, mis investeerimiskontot kasutades võimaldab korraga rohkem raha kätte saada maksukohustuse edasilükkamise kaudu. Teisalt olen rahul BHFi portfelliga. Mulle tundub, et seal on potentsiaali riskide juhtimiseks läbi keerulisema perioodi. Kolmandaks aspektiks on loomulikult psühholoogiline vajadus saada tasakaalukaks investoriks, kes suudab investeerimisteesi kaitsta ka keerulistel aegadel.

2018. aasta esimese kvartali aruanne tehakse kättesaadavaks tuleval nädalal (nädal 18) ja kuigi ma oleksin huvitatud fondijuhi täiendavatest kommentaaridest, siis minu positsioon on liiga väike, et Stockholmi kohale minna. Järelikult tuleb mul seda ise omakeskis tõlgendama hakata.

Loe edasi SIIT.

Mis on Rahapuu blogi?

scroll to top