fbpx
Close

Mis on Rahapuu blogi?

Avatar

Rahapuu blogis kirjutab oma mõtteid Tauri Alas, kes Eesti investeerimismaastikul on kujunenud üheks peamiseks kõneisikuks ühisrahastuse teemadel. Koos Kristi Saarega veab ta tänuväärset podcasti Investeerimisraadio ning käib avalikult esinemas ka koolitustel. Blogist leiab süvavaadet ühisrahastusest, kuid näiteks ka raamatusoovitusi oma silmaringi laiendamiseks.

Ankeet

Nimi: Rahapuu blogi (Tauri Alas)

Hüüdlause: Inimeselt inimesele.

Lühitutvustus: Mina olen Tauri. Kirjutan 2013. aastast alates vahelduva eduga Rahapuu blogi ning kolme esimese aasta jooksul on blogi külastatud enam kui 300 000 korda. Alustasin vaikselt ja iseendale kirjutades, sest minus põles vajadus ennast kuidagi väljendada. Aja jooksul sai selgeks, et blogis kaetavad teemad (investeerimine, säästmine, ühisrahastus) pakkusid huvi teistelegi ning vaikselt hakkas blogi lugejaskond kasvama.

Loen oma üheks kireks investeerimist ja enesearengut. Maailmas on väga palju huvitavaid teemasid, millega kõigega tahaks kohe tegeleda, kuid meil on kõigil nii vähe aega. Kui muud teemad on tsüklitena huvitavad, siis rahaga seotud teemad on mind viimased 7 aastat järjepidevalt huvitanud (alustasin börsil investeerimist aprillis 2010). Loen ennast pädevaks eelkõige ühisrahastuses, olles teemaga tegelenud 2012. aasta lõpust alates. Vähemal määral olen investeerinud börsi kaudu.

scroll to top