fbpx
Close

Online Media OÜ suhe Manta Majaga: armastus esimesest silmapilgust

Avatar

Manta Maja jätkas intervjuude sarja oma büroohotelli üürilistega, kui küsimustele vastas Online Media OÜ tegevjuht Arthur Barsegjan. Online Media OÜ tegeleb, nagu nimigi ütleb, meediavaldkonnas ning üheks paljudest ettevõtte projektidest on ka Rahajutud.ee.

🕵️‍♀️Millega Sinu ettevõte tegeleb?

„Spordi-, finants- ning tervise valdkonnas uudiste- ja infoportaalide loomise ja haldamisega, arendamisega.“

💥Miks Sulle meeldib Manta Majas?

„Olime esimesed Manta Maja üürnikud ja see oli armastus esimesest silmapilgust. Sellel majal on eriline aura. Siin on mugav, moodne ning kaasaegne töökeskkond, suurepärased naabrid ja väga abivalmis pererahvas. Lisaks on võimalik majast väljumata maitsvalt süüa Jah,kallis restoranis ning enda tervise eest hoolt kanda 24-7fitness.ee spordiklubis.“

🤔Kellele soovitad Manta Maja?

“Manta Maja sobiks ideaalselt nn. üksiküritajale, alustavale ettevõttele ja mitte ainult. Meie ettevõte on tublisti arenenud ja Manta Maja endiselt sobib meile hästi, mis näitab, et see võib sobida ka suuremale ettevõttele.”

😏Miks inimesed vajutavad pulti kõvemini, kui patareid hakkavad läbi saama?

“Kusjuures ma käitun samamoodi, aga selle juures ei mõtle, miks ma seda teen. See tuleb kuidagi instinktiivselt.”


Pildil Online Media OÜ esindajad, vasakult: Karl Rinaldo (Võrkpall24.ee peatoimetaja), Arthur Barsegjan (tegevjuht), Tarmo Keller (finantsjuht).

Lisaks Rahajutud.ee veebilehele haldab Online Media OÜ kollektiiv ka Korvpall24.ee, Võrkpall24.ee, Jalgpall24.ee ja Käsipall24.ee portaale.

Lisainfo: info@onlinemedia.ee

scroll to top