fbpx
Close

Nasdaq Baltic hakkab parimaid börsiettevõtteid tunnustama

Avatar

Nasdaq Baltic | Foto: Siim Semiskar

Nasdaq Balti börsid hakkavad korraldama uuenenud Nasdaq Baltic Awards konkurssi, mille eesmärk on tõsta esile Balti börsiettevõtete silmapaistvaid saavutusi ettevõtete läbipaistvuse, hea ühingujuhtimise ja investorsuhete valdkonnas.

“Viimased aastad on olnud Balti kapitaliturgude jaoks ühed edukamad läbi aegade. Läbi võlakirjade ja aktsiate noteerimise on uusi ettevõtteid lisandunud nii Balti põhinimekirja kui ka First North turule,” ütles Nasdaq Balti turu juht Indars Ašcuks börsiteate vahendusel.

“Nasdaq Baltic Awardsi eesmärk on tähistada edusamme investeerimiskultuuris koos Nasdaq Balti börsidel noteeritud ettevõtete ja teiste turuosalistega, kes on panustanud Balti kapitalituru arengusse.”

Nasdaq Baltic Awards hakkab toimuma kord kahe aasta jooksul. Auhinnad antakse välja kuues kategoorias:

* Parimate investorsuhetega ettevõte
* Parimate investorsuhetega ettevõte First Northil
* Parimate investorsuhetega uus tulija võlakirjanimekirjas
* Aasta maaklerfirma
* Aasta artikkel
* Aasta börsisündmus

“Uuenenud Nasdaq Baltic Awardsi eesmärk on hinnata ettevõtteid terviklikult, võttes samaaegselt arvesse nii investorsuhtluse taset ja ka otsest tulu, mida ettevõtte väärtpaber investorile on toonud. Auhindadega tõstame esile ka börsimaaklereid ja nõustajaid ning veel paljusid teisi, kes aitavad luua paremini toimivat kapitaliturgu Baltikumis,” ütles Nasdaq Balti börsiteenuste juht Daiga Auzina-Melalksne.

Nasdaq Baltic Awardsi võitjad kuulutatakse välja 31. jaanuaril 2019 kolme Balti riiki ühendava videosilla vahendusel. Täpsemalt saab konkursiga tutvuda temaatilisel veebilehel.

scroll to top