polar.com

Jaanuaris nina tõusule keeranud Nordecon sõlmis riigiga mahuka lepingu

Foto: Siim Semiskar

Nordecon AS ja Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus sõlmisid lepingu Tapa linnas aadressil Loode 35 asuva kaitseväe Tapa linnaku komplekteerimisala rajamiseks. Ehitustööde hulka kuuluvad erinevad hooned ja rajatised, näiteks universaalhallid majutuseks, toitlustamiseks, tehnika remontimiseks, aga ka teed, platsid, telkimisplatsid, estakaadid jmt.

Projekti maksumus on 10,7 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks. Ehitustööd algavad selle aasta jaanuaris ning valmivad 2020. aasta jaanuaris, seisab ettevõtte börsiteates.

Nordeconi kontsern hõlmab ettevõtteid, mis on keskendunud hoonete ja rajatiste ehitamise projektijuhtimisele ja peatöövõtule. Geograafiliselt tegutsevad kontserni ettevõtted Eestis, Ukrainas, Soomes ja Rootsis.

Kontserni emaettevõte Nordecon AS on registreeritud ja asub Tallinnas, Eestis. Kontserni 2017. aasta konsolideeritud müügitulu oli 231 miljonit eurot. Nordeconi kontsern annab hetkel tööd ligi 700 inimesele. Alates 18.maist 2006 on emaettevõtte aktsiad noteeritud Nasdaq Tallinna Börsi põhinimekirjas.

Nordeconi (NCN1T) aktsia on jooksva viimase aasta jooksul olnud langustrendis, kuid jaanuaris ollakse kergelt tõusujoonel.

Graafik: nasdaqbaltic.com

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga