fbpx
Close

Investor Taavi | Crowdestate sekkub järelturul kauplemisse

Avatar

Soovin hoiatad kõiki praeguseid ja tulevasi Crowdestate investoreid riski eest, et Crowdestate võib vahendajana osapooli ette teatamata tühistada kahe investori vahel sõlmitud lepinguid. Oma väidete tõestamiseks toon välja ka vaidluse, mis mul täna nendega tekkis.

Olukorra kirjeldus

Hiljuti avas Crowdestate oma kodulehel järelturu, kuhu investorid saavad oma investeeringuid turule müügile panna, lootuses leida teine osapool, kes on huvitatud soovitud hinna eest investeeringu endale ostma.

Kuna mulle järelturgudel tegutseda meeldib (varasemalt tegutsen nii Bondora kui Mintose järelturul erinevate strateegiatega), siis otsustasin ka Crowdestate järelturgu tähelepanelikumalt jälgima hakata. Ei läinudki kaua mööda, kui leidsin erinevaid pakkumisi, mis mulle huvi pakkusid ja mille ka ära ostsin. Sealhulgas paari protsendilise juurdehindlusega Tööstuse 47b projekti (11.aprill) ja 0% juurdehindlusega Kadaka pst 167 projekti (10.aprill). Esimese projekti tehingu tootlus arvestades projekti lõpuni jäänud aega ja hinda oli XIRR arvutuse kohaselt üle 600% ja teise projekti puhul 25-30% kanti.

Loe edasi SIIT.

Kes on Investor Taavi?

scroll to top