fbpx
Close

Turu Boss | Jäin hiljaks, kõik on kadunud, aga proovida võib ju ikka ehk kuidas ma enda teadmistega otsustasin Mintoses raha teenida

Avatar

Foto: Pixabay

Selge on see, et Mintose hiilgeajad olid mõni aeg tagasi ning selliseid miljoneid enam sealt ei teeni nii lihtsa vaevaga nagu enne. Põhjuseid selleks mitu. Esiteks on intressid alla tulnud kõvasti, teiseks on portaalis kõvasti raha ja kolmandaks on see Invest & Access lootuselt ära solkinud järelturu, sest ostab suure hurraaga kokku kõik, mida vähegi võimalik odavalt osta on. Lugesin, et Elunaut paneb müüki laenud, mis on oma tsükli lõpus. Kurat. Iseenesest hea mõte ju, sest nii ei peaks raha venima jääma. Olles laisk, siis käsitsi ma seda küll teha ei viitsiks.

Mintos kasutab CloudFlare teenuseid. Soovitan tihti enda klientidele ka, eriti nüüd, kui lähim andmekeskus ei ole enam Venemaal, vaid on täitsa meil ka olemas. Nad on päris head bottide tuvastajad, aga ma arvan, et ma olen veidi parem programmeerija kui nad arvasid ja olid arvestanud. Olles elus programmeerima asunud juba 10-aastaselt mIRCis mingeid veidraid scripte tootes, siis hammustasin isegi täieliku Node.js võhikuna nende veebi suhteliselt kiiresti lahti Chromium-i abil.

Loe edasi SIIT.

Kes on Turu Boss?

scroll to top