fbpx
Close

Võida tasuta pääse loengule “7 sammu rahalise vabaduseni”

Avatar

30. mail kell 17.00 – 18.30 toimub Manta Majas loeng teemal “7 sammu rahalise vabaduseni” ettevõtjalt, investorilt ning mentorilt Vallo Arumäelt, kelle missiooniks on läbi eeskuju inspireerida ettevõtlikke inimesi liikuma ajalise ja rahalise vabaduse poole, jagades isiklikke kogemusi ja õppetunde ning aidates üles leida enda sisemise potentsiaali.

Vallo Arumäe: “Kui Sa muudad oma mõtteid, siis Sa muudad sellega kogu oma elu. Oled oodatud workshopile, mis aitab tõsta Sinu rahalist intelligentsust ja heaolu. Räägime, miks vaesus on vaid mõtteviis ja kuidas Sul on võimalik saada rikkaks järgides seitset sammu rahalise vabaduseni.

Loengus osalemise hind on 25 eurot. Registreerimine ja lisaküsimused meiliaadressilt kaidi@hammerhead.ee.


Rahajutud.ee ja Manta Maja korraldavad koostöös Facebooki mängu, mille auhinnaks on vabapääse 30. mail toimuvale koolitusele “7 sammu rahalise vabaduseni”. Mängus osalemiseks otsi Rahajutud.ee Facebooki lehelt üles vastav postitus.

*Koolitus toimub, kui registreerub vähemalt 12 inimest. Koolituse ärajäämisel auhinda välja ei anta ning mingil muul moel ei kompenseerita.
scroll to top