fbpx
Close

Kes on Varatasku?

Avatar

Varatasku on 20-ndate eluaastate teises pooles olev noormees, kes elukutselt tegutseb IT valdkonnas. 2015. aasta lõpus hakkas ta tõsisemalt mõtlema asjaolule, et oleks mõistlik oma rahaasjad suurema kontrolli alla võtta ning hakata teadlikult tegelema nii säästmise kui investeerimisega. Kogu minu finantskäitumisel puudus suurem mõtestatus ning pikaajalisem eesmärk – tahtsin seda muuta.

Ankeet

Nimi: Varatasku

Hüüdlause: Raha, Tervis, Elustiil.

Lühitutvustus: Varatasku on 20-ndate eluaastate teises pooles olev noormees, kes elukutselt tegutseb IT valdkonnas. 2015. aasta lõpus hakkas ta tõsisemalt mõtlema asjaolule, et oleks mõistlik oma rahaasjad suurema kontrolli alla võtta ning hakata teadlikult tegelema nii säästmise kui investeerimisega. Kogu minu finantskäitumisel puudus suurem mõtestatus ning pikaajalisem eesmärk – tahtsin seda muuta.

Teemat uurides sai läbi loetud väga suures mahus nii artikleid kui blogisid, kuid kõige suurema motivatsiooni ja lükke tegutsemiseks andis talle Jaak Roosaare “Rikkaks saamise õpik”. 2016. aasta alguses tegi ta oma esimese aktsiaostu Tallinna Kaubamaja näol ja kuigi konkreetne investeerimisstrateegia kujunes välja alles hiljem, siis sealt alates pole ta enam tagasi vaadanud.

Blogi kirjutab ta selleks, et ennast rohkem mugavustsoonist välja tuua ning samas motiveerida suuremale pingutusele oma eesmärkide sihipärasel saavutamisel. Samuti loodab Varatasku, et lugejad võtaksid selle teekonna ette koos temaga ning blogi on mitmepoolselt kasulik.

LOE BLOGI

scroll to top