fbpx
Close

Kes on Dividend Investor?

Avatar

Dividend Investor ehk Märten Kress on Eesti investeerimisblogide maastikul nimi, keda eriti tutvustama ei pea. Pikalt finantssektoris karjääri teinud mees on nüüdseks keskendunud täielikult vaid oma finantsportfelli haldamisele ning kirjutab ka väga informatiivset ja harivat blogi. Tema lemmikinstrumentideks on dividendiaktsiad ja ETF-id.

Ankeet

Nimi: Dividend Investor (Märten Kress)

Hüüdlause: Säästan regulaarselt, investeerin targalt, saavutan finantsvabaduse.

Lühitutvustus: Aastatel 2006-16 juhtis Märten Danske pensionifondides investeeringuid, enne seda tegeles finantsriskide juhtimise juurutamisega riigi reservidele. 2013. aastal oma isiklikele rahaasjadele peale vaadates pidi ta tõdema, et kogu energia on läinud teiste raha haldamise peale.

Nii-öelda dividendiusku pöördus ta 2014. aastal. Alates sellest ajast on dividende maksvatest aktsiatest ja sellistesse aktsiatesse investeerivatest börsil kaubeldavatest fondidest saanud tema edaspidise investeerimisstrateegia kindel alustala.

Blogi kirjutamist alustas ta eesmärgiga jagada oma ligi 10-aastase fondijuhi töö jooksul kogunenud finantsturgudealaseid teadmisi ja kogemusi ning kajastada samas ka oma edusamme sihipärase investeerimistegevuse ja finantsvabaduse poole liikumise teekonnal.

LOE BLOGI

scroll to top