polar.com

Tallinna Kaubamaja Grupp kinnitas 71 sendise dividendi

Foto: Siim Semiskar

Sel neljapäeval toimus Tallinna Kaubamaja Grupp AS-i 2018.a majandusaasta aruande kinnitamine, mis oli edukas, sest hääletamisel osales 73,18% aktsionäridest. Aruande kohaselt oli Tallinna Kaubamaja Grupp AS-i konsolideeritud bilansimaht 411, 077 miljonit eurot, aruandeaasta müügitulu 681, 181 miljonit  ning puhaskasum 30, 438 miljonit.

Üldkoosolekul hääletati ülekaalukalt rekorddividendi poolt, mille kiitsid heaks 99,9% kohalviibinud aktsionäridest. Sellega on tänavune dividend 71 senti aktsia kohta. Dividendimakse ex-päev on 2.aprillil, alates sellest kuupäevast ei ole aktsiad omandanud isik õigustatud saama dividende 2018. majandusaasta eest. Aktsionäride, kellel on õigus saada dividendi, nimekiri fikseeritakse 4. aprillil Nasdaq CSD Eesti arveldussüsteemi tööpäeva lõpu seisuga. Dividend makstakse välja 12. aprillil  ülekandega aktsionäri pangaarvele.

Kaubamaja jaotamata kasumi jääk pärast dividendi välja maksmist on 82 366 tuhat eurot.

Pärast eelmise aasta 69-sendise dividendi väljamaksmist on Kaubamaja aktsia hind vaikselt olnud langustrendis ning aastavahetusel käidi koguni ära ka alla 8,5 euro piiri. Praeguseks on aktsia hind taastunud ning reedeseks sulgemishinnaks oli 9,58 eurot.

Graafik: nasdaqbaltic.com

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga