fbpx
Close

Raketina tõusev Bitcoin sunnib inimesi kodu tagatisel laenu võtma

Avatar

Bitcoini hullus on maailmas jätkumas täie hooga ning võtmas üha uusi mõõtmeid. USA finantssektoris töötava ametniku Joseph Borgi sõnul on viimasel ajal tekkinud isegi hulk inimesi, kes on oma kodu tagatisel võtnud pangalaenu, et krüptovaluutade hinnatõusust osa saada.

Alabama finantsametnik Borg sõnas intervjuus CNBC-le, et pole ilmselt vaja selgitada, et tema enda arvates on tegemist väga halva ideega ning mehe sõnul on krüptovaluutade hinnatõus “maania” ning ühel hetkel see vaibub.

“Bitcoin pole midagi sellist, mida 100 000 dollarit aastas teeniv pereisa, kellel on kaelas vähemalt sama suur pangalaen ja kaks last on varsti minemas kolledžisse, peaks investeerimisvõimalusena kaaluma.” – Joseph Borg

“Ma olen näinud inimesi panemas oma kinnisvara panti, et bitcoini ostmiseks pangalaenu saada… inimesed kasutavad selleks oma krediitkaarte, müüvad kõikvõimalikku vara…,” lisas Borg.

“Bitcoin pole midagi sellist, mida 100 000 dollarit aastas teeniv pereisa, kellel on kaelas vähemalt sama suur pangalaen ja kaks last on varsti minemas kolledžisse, peaks investeerimisvõimalusena kaaluma.”

Bitcoin on tänavusel aastal oma hinda kasvatanud üle 1000 protsendi ning paljude ekspertide hinnangul on tegemist tõsise mulliga.

scroll to top