fbpx
Close

Rahakratt | Minu üks kõige loetumaid lugusid taasilmumas: Rikkaks Saamise Õpik ehk Raha-Jaagu kultusteose ülevaade

Avatar

Mulle tuli elektronkiri teatisega, et Raha-Jaak (Jaak Roosaare) on andnud välja uue versiooni finantsseksualiatide Kamasutrast! Hõissa! Jään ootama võimalust see kuskilt rotti lükata ning seniks meenutagem tema eelmise raamatu kokkuvõtet, mille ca 2 aastat tagasi sapsuse peaga kokku kirjutasin:

Koraan ja piibel on nõrkadele. Harry Potter võib oma võluoksakesega tuld alustada, sest märkimisväärset pappi ta selle tokiga teenida ei osanud. Hullult närvi ajab tegelikult, endal on sul võlukepp aga pole korralikult plegensit ega saa Hermionet sängi positud. Aga see selleks. Teadke, et kirjasõna maailmas on uus tegija. Härra Juur, härra kirjandusminister, kas te olete Raha-Jaagust juba kuulnud?

Jah, ma räägin Jaak Roosaarest ja finantsseksualistide Kamasutrast, raamatust Rikkaks Saamise Õpik ehk RSÕ-st. Alates ilmumisest on Roosaare Rikastumise manuaal raamatupoodide letid üle võtnud nagu hapukapsa söömisele järgnev halb lõhn akendeta ühikatoa. Kodumaistele investeerimisüritustele ei ole mõtet minna, kui sa seda raamatut lugenud pole või tsiteerida ei oska. Võib lihtsalt tappa saada või loobitakse müntidega vigaseks. Rikastumise manuaal on põhimõtteliselt nagu Gaudeamus. Nagu Hippokratese vanne, a must read teos kõikidele tulevastele plutokraatidele ja intressimagnaatidele.

Mul oli umbes aasta aega tagasi sama küsimus – miks?

Loe edasi SIIT.

Kes on Rahakratt?

scroll to top