fbpx
Close

Dividend Investor | Veebruari dividenditulu ja dividendikasvu strateegiast

Avatar

Viimasest blogipostitusest on nüüdseks möödas juba hea mitu nädalat ja nagu ikka sellistel puhkudel, oli seegi kord põhjuseks pisut pikem Eestist eemal viibimine. Sedakorda jäi sülearvuti hoopis koju, sest reisikava nägi ette ikka suhteliselt eraldatud piirkondades ringi uudistamist. Poole ajast puudus isegi mobiililevi.

Seekordne reis oli ka hoopis teisest puust. Esiteks viis see mind sinna päris-päris Aafrikasse ehk Tansaaniasse. Ette sai võetud nii mitmepäevane kolme eri rahvusparki hõlmav safari, erinevate kohalike kultuuride uudistamine (näiteks Maasai rändrahva asunduste külastamine) ja ka retk Kilimanjarole.

Viimase osas väike soovitus – enne 8-päevase mäkke ronimise retke ette võtmist tasub veenduda, et telgis magamine on ikka sobilik öö veetmise viis. Minu viimane katse telgis ööbida jäi vist rohkem kui 15 aasta taha ja toona lõppes see sellega, et kolisin lõpuks une puudusel autosse magama. Mägedes see võimalus puudus ja no nõnda ma siis seal retkel 8-9h igal ööl telgilage põrnitsesingi ?

Loe edasi SIIT.

Kes on Dividend Investor?

scroll to top