fbpx
Close

Rahakratt | Marko Matvere häälega: Testi, kas senust saab miljuneer?

Avatar

Hakkasin kunagi blogi pidama ja lubasin, et ei tule siit sellist igavat nurgakest internetis, kus aint kord kuus põhjust on käia ja seegi muutub tüütuks, kuna käib mingi pidev sentide lugemine. Ja teie jaoks veel võõraste sentide. Võta näpus, täna mul just selline koht siin ongi. Alandlikud vabandused kõikide pealtvaatajate ees! Täna tuleb üks vähe intrigeerivam lugemine ja teeme nüüd kindlaks ära, kellest saab miljokas ja kellest mitte. Ehk siis, kellest saab minu sõber ja kellest mitte.

Olin üksõhtu parajasti voodis lösakil nagu ikka ja timmisin telefoniga pöidlalihaseid. Kuugeldasin, kuidas õpetada oma kassile vilistamise peale dušši lahti keeramise funktsiooni. Mul on mingi geberniit, et sooja vee tulemine võtab ilge aja hommikuti ja põhimõtteliselt jõuaksin selle ootamisega pool päeva tööl juba ära teha. Samas kass passib ka niisama jõude ja kasu tast sit… raisast suur ei ole – pigem platseerub ikka kulude lahtris, kui oma ekseleid analüüsin. Tujurikkujana võin selle kohe ära öelda, et lahendust ma ei leidnud. Aga leidsin ühe testi, mida ise suure huviga oma peas tegema hakkasin, sest noh, ma pole ju kunagi salanud, et tahan ropult rikkaks saada. Selle põhjusega Rahakratile kunagi kõrrega tagumikust elu sisse puhusingi.

Kas teete viitsite ka teha ja alustame? Tõmba siis need punktid maha, mis sinu kohta kehtivad ja ütle, mis tulemus tuli.

Loe edasi SIIT.

Kes on Rahakratt?

scroll to top