fbpx
Close

Investeerimisvõimalus Muhu mesilastesse pandi täis tunni ajaga!

Avatar

Finantsvabaduse Facebooki grupis hakkas teisipäeval silma huvitav võimalus, kus pakuti investeerimist mesilastesse. Rahajutud.ee portaal võttis ühendust projekti vedava mesiniku Risto Pajustiga, kelle sõnul täideti kõik pakutud investeeringud üllatuslikult kiiresti ehk sisuliselt tunni jooksul.

“Ma ei osanud ise ka aimata, et see niivõrd populaarseks osutub, et tunni ja mõne minuti jooksul läksid kõik 20 investeeringut,” kommenteeris mees.

Ranna Mesila pakkus huvilistele võimalust paigutada 180 eurot mesilaspere soetamisse. Iga investor saab endale ka oma numbriga mesitaru, kus elava mesilaspere tegemistega saab ennast kursis hoida. Hooaja lõpus makstakse investoritele nende panustatud kapital tagasi ning “tootluseks” peale 5 kg puhast mett.

“Ma olen mesilastesse investeeringuid võtnud tegelikult juba kolm aastat, kuid eelmistel kordadel on tegemist olnud ühe investoriga. Tean, et pakutakse mesilaste rentimisteenust ning seda infot lugedes tekkis mõte, et võiks luua sarnase investeerimisvõimaluse. Kuna esialgne tagasiside tuttavatelt oli positiivne, siis mõtlesin, miks mitte proovida,” selgitas Pajust idee algust.

“Mul on see konkreetne pakkumine üleval olnud kuu algusest ja tuttavate hulgas oli huvi olemas, aga nüüd läks tunni ajaga kõik välja,” kiitis Muhu saarel, Suuremõisa külas mesindusega tegelev mees Finantsvabaduse grupi aktiivseid lugejaid.

Arengukava on ettevõttel mehe sõnul väga ambitsioonikas ning kindlasti on plaanis ka järgmisel aastal tuua välja mõni investeerimistoode. Millised need täpselt saavad olema, seda infot Pajust veel hetkel välja anda ei saa.

scroll to top