fbpx
Close

Rahakratt | 7 aastat ja 7 kuud. Pilguheit (palga)töötu varasalve: ikka väga häbi on märtsi numbreid näidata. Aga normaalsed inimesed vist kulutavadki koguaeg nii?

Avatar

Foto: Rahakratt

Konnichiwa, sendininjad! Uus kuu on alanud, viimane aeg on omad finantsmõõgad tupest välja sikutada ja vahedaks ihuda ning turgudele päid kasumeid lõikama minna. Ärge jääge must maha!

Seda postitust alustades on mul tegelikult veits selline nagu pärast mäkdoonaldsis käimise tunne. Tead ju küll seda hetke, kui lendad korinaga mäkki, tassid oma 4 juustuburgerit, friikad ja koka lauda (see oli mu kunagine regular eelmises elus, kui üldse mäkis käisin), haukad kõiki burkse kordamööda, et nad ära ei jahtuks, aga juba friikateni jõudes on tegelt päris vastik olla ja imestad, kuidas särk väikseks on jäänud ja naba järsku tuule käes on. Ja pärast on veel mitu päeva sitt olla, sest sa andsid järgi mingile täiesti nõdrameelsele ja ebavajalikule nõrkushetkele, jõudu pole, pugu on üle rihmapandla vajunud jne. Vot täpselt sama tunne on mul praegu, kui ma vaatan, kuidas ma märtsis kulutasin…

Loe edasi SIIT.

Kes on Rahakratt?

scroll to top