fbpx
Close

Pere investeerib | Une eksperiment 3. ja 4. nädal

Avatar

Kolmas nädal alanud ja olen 4 päeva järjest ärganud ilma äratuseta peale neljatunnist magamist ja päevased uned olen ka saanud enne äratust magatud. Viies hommik oleks ka võib-olla samuti läinud, aga kuna üks lastest otsustas ka proovida lühikest magamist, siis olin sunnitud peale kolmetunnist magamist ka ärkama. Läksin küll magama tagasi, aga see oli rütmi sassi löönud ja magasin äratuseni välja. Edasi kuues hommik ärkasin jälle ilma kellata. Proovisin ka pühapäeva hommikul magada pikemalt, aga see pikem uni oli ainult tunni võrra pikem. Päevane suur unisus tuli nagu ikka 12 ajal ja tegin ka selle uinaku.

Muutsin siiski ainult seda, et äratuse olen pannud iga kord enne magama minemist 4,5 tunni peale ja päeval 1,5 tunni peale (paar korda ei pannud üldse). Magama olen läinud ikkagi kell 1 ja päeval vastavalt unisusele 12-13 ajal.

Ärkan küll üles peale neljatunnist und (arvan et +- 5-10 min, sest uinumiseks läheb ka umbes sama kaua), aga ärkamine ei ole sellest kuidagi kergemaks muutunud. Üldiselt tundub, et mu “sisemine kell” on suht sama nagu varem ehk siis hommikuti olen unine ja õhtul mida lähemale kella ühele läheneb seda vähem tahaksin magama minna.

Loe edasi SIIT.

Mis on Pere investeerib?

scroll to top