fbpx
Close

Mailiis Ploomann: inimesed pole ratsionaalsed olevused

Avatar

Foto: Pixabay

Taskuhäälingusaates “Edu Valem” käis külas Elisa telekomiteenuste valdkonna juht Mailiis Ploomann, kes rääkis muuhulgas enda rasketest hetkedest, kui tal on olnud keeruline pingetega toime tulla.

“Ma olen elus ära käinud selle koha peal, kust on läbipõlemiseni üks samm. Olen vaadanud sealt üle ääre, sinna teisele poole. Õnneks olid minu kõrval inimesed, kes ütlesid, et nüüd on see koht,” rääkis Ploomann oma raskematest päevadest.

Mailiis jäi majandussurutise ajal 2008. aastal töötuks, kuid masendusse ei langenud, sest on alati olnud enesekindel. “Ma pole mitte kunagi mõelnud, et mina pean kellelegi tõestama midagi. Olen alati teadnud, et kui ma midagi teen, teen seda väga-väga hästi ja mina olen see, kes valib, kus ma olen.”

Kuigi Ploomannist on saanud suurepärane juht, kes teistelegi nõuandeid jagab, pole tal kunagi olnud soovi juhiks saada. “Minu sees ei ole kunagi olnud seda tahtmist, et ma sooviksin inimesi juhtida. Põhjus on väga praktiline. See on üks väga “messy business” (inglise keeles räpane äri – toim.) inimesi juhtida, sest inimesed ei ole ratsionaalsed olevused, nad on ääretult emotsionaalsed,” meenutas Ploomann.

Mida Ploomann veel juhtimisest ja oma üleelamistest rääkis, kuula “Edu Valem” podcastist alates 14.57.

scroll to top