fbpx
Close

Urmas Sõõrumaa “Edu Valemis”: südame ja täieliku kirega tehes tulevadki õiged asjad sinu juurde

Avatar

-Urmas Sõõrumaa | Foto: Siim Semiskar

Taskuhäälingu “Edu Valem” 27. osas käis külas Eesti üks läbi aegade edukamaid ettevõtjaid ja praegune Eesti Olümpiakomitee president Urmas Sõõrumaa. Sõõrumaa tõi välja, et tema pole ainuke edukas ettevõtja oma põlvkonnas, vaid tema aastakäigu tegijaid on teisigi.

Sõõrumaa rääkis saates, et oma karjäärile ettevõtluses tagasi vaadates on koos temaga edukat karjääri teinud mitmed 1960-61 sündinud inimesed. “Siit võib järjest võtta lisaks minule Hannes Tamjärv, Toomas Annus, Hans H. Luik, Ain Hanschmidt ja terve rida veel. Kahe käe sõrmedest jääb kindlasti puudu.”

“Mis neid kõiki tegelikult iseloomustab, et vaevalt nad kõik olid sellised energeetikateadlikud. Nad lihtsalt tegid oma asju südame ja täieliku kirega. Selliselt õiged asjad tulevadki sinu juurde,” rääkis Sõõrumaa “Edu Valemis”.

Pidevalt Eesti rikaste TOP-is figureerinud Sõõrumaa raha peale liiga palju ei mõtle ja seda mitte seetõttu, et tal pole vaja raha lugeda.

“Need momendid, kui ma olen elus liialt raha peale mõelnud ja hakanud seda juba lugema… noh, ma tuletan lihtsalt aastaid 2007-08 meelde. Siis juba võimaldas mul niimoodi arvutada, et siin 350 miljonit ja kui veel 20% aastas (kasvu), siis varsti noor miljard juba paistab. Nagu ma selliseid mõtteid mõtlema hakkasin, sain hopsti oma õppetunnid kohe kätte. Sellise näopeksu, et oi-oi-oi. Võtan lihtsalt nii, et mulle on antud ning pean seda usaldust õigustama ja võimalikult õiglaselt käituma.”

Kõigest eelnevast ja paljust muust tuli saates juttu ning üritasime Urmase abiga veel sammukese edu valemile ligemale jõuda. Saadet juhivad Maxim Tuul ja Siim Semiskar. “Edu Valem” sünnib koostöös Manta Maja ja Rahajutud.ee portaaliga.

scroll to top