fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #165 | Marit ja Janar Saviir – (kinnisvara)ettevõtjad, kelle armastuse keel on excel

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus ettevõtjate Marit ja Janar Saviiriga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #165

“Kinnisvarajutud” podcasti 165. osas on meil külas ettevõtjad Marit ja Janar Saviir lõunaosariikidest, kellega voolab jutt väga ägedalt nii kinnisvaraarenduse ja projekteerimise nüanssidest kuni pehmemate motivatsiooni leidmise ja laste kõrvalt ettevõtluseks vajaliku aja juhtimise teemadeni välja.

Viie lapse kõrvalt on Janar Nõo vallas toimetamas kinnisvaraarendajana ja Maritil on projekteerimisfirma ning väga aktiivsed ollakse veel ka erinevate kogukondlike tegevustega. Saates proovimegi selgusele jõuda, kuidas on võimalik nii suure pere kõrvalt kõiki neid asju edukalt teha.

Juttu tuleb excelist kui armastuse keelest, erinevatest to do-nimekirjadest, kalendergraafikutest ja süsteemidest. Loomulikult süveneme ka Janari kinnisvarateekonda, alates esimestest nulliga lõpetatud majaflippidest kuni praeguse arendustegevuseni välja ning pinnime välja, kas Janaril on koduse projekteerija juurde võimalik ilma järjekorrata löögile pääseda.

scroll to top