fbpx
Close

Kes on Rahahunt?

Avatar

Foto: Rahahunt

Rahahunt on Eesti finantsblogija, kes oma esimesed postitused tegi 2019. aasta suvel. Ise nimetab ta ennast võhikuks, kes on ette võtnud sõidu finantsvabadusrindele. Blogi eesmärk on olla finantsiliselt aus, läbipaistev ja järjepidev – kõik selleks, et järgnejad oleksid targemad ja paremad investeerijad ning väldiksid tema tehtud vigu.

Ankeet

Nimi: Rahahunt

Hüüdlause: Võitlus finantsvabadusrindel!

Lühitutvustus: Ei ole harilik hunt. Nagu ühele hundile kombeks, on ka Rahahunt kiskja – tema toidulaual on rahad. Rahahunt kasvatab oma jahimaad aegamööda, otsides rahavooge kõikjalt.

Rahahunt on eelmises elus pea kolm dekaadi elanud kutt, kes töötab esimeses sektoris ja saab õige keskmist palka. Lisaks peab naisega üleval maja, kahte autot, last ja kassi. Õige eestlasena on seljas finantskohustused eluaseme ja auto näol. Rahahundil pole kõrgharidust ega eelnevaid teadmisi finantsidest.

Kuna riigipalgaga kaugele ei sõida, siis on ettevõetud sõit finantsvabadusrindele. Oma teekonna üks osa-eesmärkidest on innustada minusuguseid võhikuid kaasa tulema, et võidelda end üks kord ja igavesti rahaliselt vabaks.

Oma blogis püüan olla finantsiliselt aus, läbipaistev ja järjepidev – kõik selleks, et järgnejad oleksid targemad ja paremad investeerijad ning väldiksid vigu, mis mind varitsesid või kimbutasid.

LOE BLOGI

scroll to top