fbpx
Close

Kas bitcoini hasartmängud on kasumlikud?

Avatar

Tutvustus

Bitcoini hasartmängude suhtes on palju inimesi, kes on skeptilised. Nad arvavad, et see on kasiinode ja teiste hasartmängufirmade jaoks lihtsalt üks viis oma klientidelt raha teenida. Tõde on aga see, et paljud neist ettevõtetest pakuvad suurepäraseid mänge, boonuseid ja tutvustusi – ja kui mängite nutikalt, võite võita.

Selles artiklis käsitleme seda ja tuleb ka juttu, kuidas saab krüptovaluutat kasutada võrgus hasartmängude mängimiseks ja siiski edu saavutamiseks.

Bitcoini hasartmängud pole erand

Tegelikkus on see, et hasartmängud on õnnemäng ja sa pead teadma, kuidas koefitsiente mängida. Kui olete professionaalne pokkerimängija, pole mõtet mängida kellegi vastu, kes ei ole teadlik põhistrateegiast. Sama kehtib Bitcoini hasartmängude puhul.

Peamine õppetund on see, et kui soovite BTC hasartmängusaitidelt raha teenida, on teil vaja põhiteadmisi statistikast ja tõenäosusteooriast ning kogemusi selliste mängude nagu blackjack või rulett mängimisel. On inimesi, kes veedavad kogu oma elu matemaatikat õppides, kuid ei saa sellest teemast ikkagi aru.

Jah, Bitcoin eeldab ikkagi head matemaatikat, strateegiat ja veidi õnne

Kuigi võib tunduda ilmselge, et hasartmängutööstus on seotud õnnega, on tõsi, et sellega on seotud veel palju mitmeid erinevaid oskusi. Igas õnnemängus võitmiseks peab mõistma mitte ainult reegleid, vaid ka seda, kuidas nende reeglite ja oma teadmiste põhjal teha strateegilisi otsuseid. See on üks olulisemaid. Kui seda ei suuda, siis pead uuesti lugema asuma.

See tähendab ka seda, et isegi kui oled suurepärane pokkerimängija või blackjack-hai ja tead väga täpselt, kuidas iga jaotust optimaalselt mängida või jaotada tuleb, ning heal juhul isegi veab, siis on teistel ikkagi eelis teie ees.

Kuid sellel on ka oma eelised. Teada tuntud smart casino guide aitab sind alati. Asume lugema!

On mitu põhjust, miks krüpto on võrguhasartmängude jaoks hea valik

Esiteks ei pea te Bitcoiniga hasartmängude mängimiseks füüsiliselt kohal olema. Pole vaja panka ega krediitkaardi töötlejat ega kedagi, kes saaks teie krediitkaardimakseid heaks kiita (näiteks pangajuht). Soovi korral võite jääda ka anonüümseks.

Teine olulise põhjusena, miks krüpto on hea valik, saab välja tuua selle, et see on lihtne kasutada ega vaja mängijal mingeid erilisi oskusi. Sellega mängimiseks ei pea inimene isegi mõistma, kuidas tehnoloogia töötab.

Lõpuks ja kolmandana saab välja tuua selle, et Bitcoin on hea valik, kuna see on kiire ja töökindel. Seda saab kasutada igas riigis ilma piiranguteta ja pole piiranguid, kui suure summaga võib mängida.

Bitcoini hulgas ei leia nii öelda pahalisi

Esimene asi, mida peaksid teadma, on see, et sa ei pea muretsema oma konto külmutamise või raha arestimise pärast. Võid mängida hasartmänge kõikjal maailmas ja teha seda soovi korral anonüümselt. Sinu võidud on saadaval mõne minuti jooksul, samas kui sissemakseid töödeldakse tavaliselt vaid paari tunniga.

Veel üks pluss: krüptovaluutat kasutades on hasartmängud palju odavamad kui fiat-valuutade (nt Kanada dollarid) kasutamine. Saad panustada väga väikeste rahasummadega, mis avab igasuguseid võimalusi mängude ja boonuste osas või isegi lihtsalt teistele kasutajatele jootraha andmist sotsiaalmeedia saitidel, nagu Twitter või Reddit.

Arvestades kõiki neid eeliseid, on mõistlik, et krüptohasartmängud on aastate jooksul muutunud üha populaarsemaks. Tööstus on alates selle loomisest kiiresti kasvanud. Statistika kohaselt oli selle aasta alguses aga umbes 860 operaatorit, kes pakkusid mingit krüptopõhist mängu 2018. aasta juuniks vaid 400.

Kuid siingi on asju, mida sina kontrollida ja muuta ei saa

Näiteks sinu õnn. Mänguõnn ei ole kohe kindlasti oskus, vaid see ongi õnn. Kui sa korraga võidad suurema summa, siis see pole oskus vaid vedamine. Samamoodi võid sa ka oma raha kaotada.

Nagu on öeldud: “Kui õnne poleks kaasatud ja pokkeris kasutataks võitmiseks ainult oskusi, oleksime nüüdseks kõik miljonärid.”

Kuid sellegi poolest oleks Bitcoini hasartmängudes palju lihtsam ja rohkem võita või võite, kui poleks tavapärast maja eelist ja õnne. Maja eelis on eelis, mis kasiinodel mängijate ees on, ja see on põhjus, miks nad suudavad äritegevuses püsida. Näiteks kui keegi mängib ruletti ühe protsendilise maja eelisega, siis iga 100 dollari või mistahes valuutaga sa mängid, panustate punasele või mustale, kaotate keskmiselt 1 dollari.

Järjelikult, saab öelda seda, et

on tõsi, et Bitcoini hasartmängudel on mõned varjuküljed, kuid on siiski väga hea valik mängijatele, kes soovivad interneti võrgus mängida. Bitcoinil on päriselt ja lausa mitmeid eeliseid traditsiooniliste hasartmängude ees ja see võib pakkuda mängijale või uuele liitujale suurepäraseid võimalusi. Seda muidugi siis, kui inimene teab, mida täpsemalt teha tuleb.

Nagu alati öeldakse, tuleb lihtsalt veenduda, et sa oskad ja suudad pidada piiri. Bitcoin on siiski hasartmängu paariline ning võib tekitada nii mõnelegi mõne sõltuvuse, millest on hiljem raske lahti saada. Kui tunned, et sina oled üks neist, kes läheb kiirelt hasarti, siis parem loobu mõttest ning leia endale mõni teine variant, kuidas sissetulekut suurendada. Kasiinod ei ole selleks kindlasti sobilik koht, kuna võitude asemel võid sa oma raha kaotada.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kommenteeri
scroll to top