fbpx
Close

#103 | Stuudios on Rahakratt ja Jaak Roosaare! Siit ei saagi normaalset saadet tulla ju…

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus Rahakrati ja Jaak Roosaarega | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #103

“Kinnisvarajutud” podcasti 103. osas on meil külas kaks korralikku jutumeest ning läheb täielikuks laadaks. Kutsusime laua taha tagasi kahe varasema juubeliosa külalised Jaak Roosaare ja Rahakrati, kellega arutasime maailma kõige teravamaid ja päevakajalisemaid (kinnisvara)teemasid!

Võime oma kuulajatele ausalt ära öelda, et läksime selles saates lihtsalt täiesti ilma plaanita peale. Mõtlesime, et istume maha, sööme natuke 100. juubelisaatest üle jäänud kooki ja vaatame, kuidas meie külaliste suust hakkab puhast kulda välja voolama. Ja täpselt nii juhtuski!

Räägime kõikide asjade fikseerimisest, suurest ja väiksest laenamisest, krematooriumitest ja libamisi ka kinnisvarast. Vabandame juba ette, kes ootavad sendisaagija ja staarinvestori ühisosast suuri tarkuseterasid ja konkreetseid teejuhiseid kinnisvaras tegutsemiseks. Neid seekord väga ei tule. Aga nalja peaks saama küll!

scroll to top