fbpx
Close

Investorite valikuvõimalused kinnisvaraühisrahastuses järjest laienevad

Avatar

Investeerimisklubi korraldab 18. märtsil Tartus ning 19. märtsil Tallinnas seminari teemal “Uued kinnisvara ühisrahastusvõimalused”. Seminaril astuvad rahva ette kahe uue portaali esindajad – BitOfProperty juhatuse liige Taavi Pettai ja Argeld juhatuse liige Jaak Raid.

“Võtsime sel poolaastal fookusesse Investeerimisklubi liikmete ja huviliste teadmiste kasvatamise. Kõik kevadised ja suvised üritused on suunatud uutele teadmistele. Kuna turule on tulnud kaks uut kinnisvara ühisrahastusplatvormi, siis mõtlesime, et see oleks hea võimalus liikmetel ammutada teadmisi kinnisvarast, ühisrahastusest ja nende platvormide tegemistest,” kommenteeris koos Investeerimisklubi tiimiga üritusi koordineeriv Tõnis-Denis Merkuljev.

Merkuljevi hinnangul on kinnisvaraühisrahastus Investeerimisklubi liikmete hulgas küllaltki populaarne, kuna sisenemislävi on madal: “Mulle tundub tõesti, et neid inimesi on päris palju. Kuna ligipääs on hea, siis on inimesed julgemad kinnisvaraga seotud ühisrahastuses investeerimisega alustama. Osakaalu on raske öelda, kuid võin ilmselt julgelt väita, et rohkem kui 20% Investeerimisklubi liikmetest kindlasti.”

Merkuljevi sõnul hoitakse Investeerimisklubis erinevatel investeerimisvõimalustel aktiivselt silma peal: “See idee tuli Marko Oololt, kes käis Singapuris suhtlemas Karl Vääniga Bit of Propertyst. Kuna nii Argeld kui ka BitOfProperty on uued tulijad, siis tundsime, et see on hea võimalus kuulata lähemalt nende tegemistest. Rääkisime sellest ideest ka platvormi eestvedajatele ja nii tekkiski selline ürituste sari.”

Marko Oolo ja Karl Vääni vestlust saab kuulata SIIT.

BitOfProperty on blockchain’il põhinev kinnisvarasse ühisinvesteerimise platvorm, kus investeerimine on jõukohane tavainvestorile ja investeeringud on likviidsed. Firma peakontor asub Singapuris ja tütarettevõte Eestis.

Argeld.com on ühisrahastusplatvorm ja Argeld OÜ on Novira Capital OÜ tütarettevõte, mis tegeleb ühisrahastuse kaudu projektide finantseerimisega. Argeldi meeskond omab pikaajalist kogemust rahanduse ja ettevõtluse alal. Tänaseks on tehtud Argeldi vahendusel 11 tehingut.

Tartu seminari kohta saab lisainfot SIIT ja Tallinna ürituse kohta SIIT.

scroll to top