fbpx
Close

EstateGuru blogi | Leedu kinnisvaraturu ülevaade: ärikinnisvara ja coworking

Avatar

Tänasel päeval on EstateGuru investoritel võimalus oma investeeringuid hajutada kolme erineva maa laenude vahel – Eesti, Läti ja Leedu. Lisaks sellele on ettevalmistusprotsessis ka uued Euroopa turud. Selleks, et tõsta investorite teadlikkust turgude kohta, kus EstateGuru tegutseb, anname alljärgnevalt investoritele ülevaate Leedu kinnisvaraturust.

Hetkest, kui EstateGuru Leedu turul alustas, on nüüdseks möödas vaid 6 kuud ning meil on rõõm näha mitmeid paeluvaid kinnisvaraarendusi ja kasvavat huvi EstateGuru vastu. EstateGuru omaltpoolt pakub täpselt seda, mida turg ja selle osalised vajavad: kiiret ja lihtsat finantseerimist kinnisvaraarendajatele. Vaid kuue kuu jooksul oleme juba Leedus finantseerinud üle 4 miljoni euro väärtuses projekte.

Antud artikli põhiteemaks on ärikinnisvaraturg Leedus ning selle kahes suurimas linnas – Vilniuses ja Kaunases. Selleks, et saada parem ülevaade kohalikust kinnisvaraturust, räägime me lisaks andmete kogumisele ka kohalike edukate kinnisvaraarendajatega.

Loe edasi SIIT.

Mis on EstateGuru blogi?

scroll to top