fbpx
Close

Ekspert: Bitcoini hind võib sel aastal kergelt jõuda 50 000 dollarini

Avatar

Bitcoinil on potentsiaali jõuda 2018. aastal 50 000 dollarini, sest on olemas kasvav huvi nii jaeostjate kui ka institutsionaalsete investorite poolt, arvab Blockchain Capitali partner Spencer Bogart.

Bogart ütles intervjuus CNBC-le, et tema arvates krüptovaluutade ning blockchainil põhinevate äride väärtused jätkavad kasvu, nii et ta jääb mõlemas valdkonnas investoriks.

Ta möönab, et Bitcoin on ikka veel uus toode ja on pisut “liiga eksootiline” institutsionaalsete investorite jaoks: “Institutsionaalne krüptoraha omanduse osakaal on hetkel sisuliselt null protsenti. Siin on tohutult ruumi edasiminekuks,” on Bogart veendunud.

“Kui institutsionaalsed investorid tahavad mängida sel turul, siis nad kas panevad oma varbad sügavalt vette või ootavad rannas ning jälgivad, kuidas toode funktsioneerib,” lisas Bogart.

Blockchaini ja Bitcoini debati osas arvab Bogart, et käesoleval aastal tuleb veel keskenduda Bitcoinile, kuid pikas perspektiivis on tulevik lahtine ja tema jääb investeerima mõlemasse.

scroll to top