fbpx
Close

Mis on Sammhaaval?

Avatar

Nime all “Sammhaaval” (endise nimega Veel üks investeerimisblogi) kirjutab oma investeerimisteekonnast üks hakkaja neiu, kes nendel hetkedel, kui parasjagu rahaasjade peale ei mõtle, kantseldab koos elukaaslasega koera, harrastab pikamaajooksu ja omandab teist magistrikraadi kommunikatsioonijuhtimises. Igal võimalusel võib teda leida looduses matkamast või reisidel uusi maid avastamas. Kindlasti lugege ka tubli neiu jooksublogi.

Ankeet

Nimi: Sammhaaval

Hüüdlause: Kui raha ei teeni sind, on ta sinu peremees.

Lühitutvustus: Olen 29-aastane jurist, kes on investeerimisega tegelenud 2014. aastast. Kui olin pärast magistri lõppu aastakese erialast tööd teinud, mõlgutasin juba isegi investeerimismõtteid. Täpselt sobival hetkel sattusin ühel konverentsil Raivo Heina ettekannet kuulama, kes ütles saalitäiele rahvale: “Siit ruumist läheb ainult üks inimene koju ja hakkab reaalselt tegutsema.” Tundub, et sel korral olin see mina, sest läksin otsejoones arvutisse LHV virtuaalkontot näppima ning vaid paar nädalat hiljem tegin esimese aktsiaostu.

Hoian igakuiselt silma peal oma netoväärtusel ning investeerimismaailmaga tegelemine pakub mulle meeldivat hasarti ja rõõmu. Mingit kindlat radikaalset strateegiat mul investeerimiseks pole, sest üritan hoida tervemõistuslikku tasakaalu elumõnude nautimise ning säästmise vahel ja protsessi nautida. Blogis panen kirja uurimistöö, mis iseenda jaoks investeerimismaailmas teen. Samuti mõtted investori eluviisist üldiselt ning päevakajalistel teemadel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kommenteeri
scroll to top