fbpx
Close

Sammhaaval | LUGEMISVARA: The Power of Starting Something Stupid

Avatar

Teate seda küsimust: “mida sa ette võtaksid, kui sa ei kardaks?” Richie Nortoni “The Power of Starting Something Stupid” seletab põhjalikult lahti, kui paljud meie valikud elus on lihtsalt vaimsed raamid, mida me ei taipa ega julge murda. Raamat ootas mu Goodreads’i järjekorras juba pikka aega, aga mul ei õnnestunud sellele kodumail kuidagi (isegi virtuaalses versioonis) küüsi taha saada. Kuna pealkiri tundus üha intrigeerivam, tellisin selle viimases hädas Amazonist ja jäin ostuga õnneks rahule.

Tutvustuses nimetatakse raamatut inspireerivaks ja võin kinnitada, et ennekõike ongi tegemist inspiratsiooniraamatuga, mitte konkreetse tööriistaga. Samuti pole pealkirja järgi põhjust karta, et tegemist on puhtalt äri(alustamise)raamatuga, sest alustamisjulgust on meil vaja igasuguste unistuste proovimiseks. Ilmselt on meil kõigil väiksemaid ja suuremaid lahedaid ideid, mida kunagi tahaks ette võtta, aga…

Olgu selleks siis Oandu-Ikla matkale minek või kibuvitsamarjade eksport Gröönimaale või oma vanaema ning kassiga ümber maailma purjetamine, aga enamik neid ideid lükkuvad kõrvale või paremal juhul ebamäärasesse tulevikku, sest me oleme ometi asjalikud täiskasvanud inimesed, kes taoliste rumalustega tegelemist endale lubada ei saa. Või äkki ikka saame?

Loe edasi SIIT.

Mis on Sammhaaval?

scroll to top