fbpx
Close

VANA KULD: RahaFoorum | Ühisrahastuse tuludeklaratsioon – kuidas täita?

Avatar
* Otsisime selle Taavi Pertmani postituse välja seoses sellega, et kohe-kohe on käes tuludeklaratsioonide täitmise aeg. Eraisikuna ühisrahastuses investeerides tasub olla väga tähelepanelik ning vajadusel tuleks kindlasti nõu pidada spetsialistiga.

Varsti on jälle käes see aeg, kus tuleb oma eelmise aasta tulusid deklareerima asuda ja hakkab selle kohta rohkem küsimusi tulema. Hea hetk seega artikkel natukene ära uuendada ja vajadusel täiendada.

NB! Osad pildid pärinevad vanemast ajast, nii et võivad veidi tegelikkusest erineda.

Alustuseks ütlen kohe ära, et ma ei ole maksunõustaja ega ekspert maksude vallas ja seda teksti ei tohiks kindlasti pidada juriidiliseks nõuandeks. Kui tahad kindel olla, et teed õigesti, siis konsulteeri spetsialistiga.

Mina lähtun põhimõtetest, mida olen varasemalt kuulnud nii maksuametilt kui ka maksunõustajalt, kes ka maksuametiga suhelnud ning sellest, mida teised on maksuametiga suheldes vastusteks saanud.

Loe edasi SIIT.

Mis on RahaFoorum?

* “Vana kuld” rubriigis toome välja meie blogijate aastatetaguseid postitusi ja puhume neilt tolmukorra ära. Valime kirjutisi, mis on aegumatud ning võiksid kõnetada ka tänast lugejat.
scroll to top