fbpx
Close

Mis on RahaFoorum?

Avatar

RahaFoorumi eestvedaja Taavi Pertman on Eesti väikeinvestorite kogukonnas tuntud nägu, hääl ja arvamusliider. Ta kirjutab menukat blogi, veab podcasti nimega RahaRaadio ning annab oma teadmisi edasi koolitajana. Pertmani teemade haare on väga lai, alustades ühisrahastusest, lõpetades investeerimist mõjutava psühholoogiaga. Väga palju tähelepanu on leidnud tema väärt tegevus erinevate püramiid- ja petuskeemide analüüsijana.

Ankeet

Nimi: RahaFoorum (Taavi Pertman)

Hüüdlause: Investeerimine, finantskirjaoskus, raha psühholoogia.

Lühitutvustus: Olen RahaFoorumi ametlik nägu. Hariduselt olen lõpetanud psühholoogia, kuid suur huvi on ka rahaga seotud teemade, äri ning pideva enesearenduse vastu. RahaFoorumis püüangi panna kokku nende erinevate valdkondade teadmised ja kogemused ühtseks tervikuks.

Huvi investeerimise ja äri vastu tekkis kuskil 2004. aastal, kui koolis algas majanduse tund, kus mängisime ärimängu MESE ja börsimängu 2day. Umbes samal ajal tegin ka oma esimesed päristehingud Tallinna börsil.

Kuna tol ajal veel sülearvutit ega nutitelefoni käepärast polnud, käisin vahetundide ajal arvutiklassis vaatamas, mis aktsiatega toimunud on. Sellest ajast saati olen katsetanud mitmeid alternatiivseid investeerimisvõimalusi ning saanud palju väärt kogemusi ja õppetunde. Nii mõnigi neist on ka üsna kalliks maksma läinud.

Ka RahaFoorum on üks minu tolleaegsetest investeeringutest. Eks see veel selgub, kas majanduslikus mõttes see ka mõistlik oli, aga arengu, väärt tutvuste ja kasulike kogemuste kohapealt on ta end mitmekordselt tagasi teeninud.

LOE BLOGI

scroll to top