fbpx
Close

USA miljardär: Bitcoin on tulnud, et jääda!

Avatar

“Ma usun, et Bitcoin on tulnud, et jääda,” ütles CNBC saate “Power Lunch” usutluses USA miljardär Tilman Fertitta. “See ei erine teistest uuendustest ning ammu on unustatud, et kui sa panid 20 aastat tagasi oma ettevõte nime lõppu “.com”, siis sinu aktsiahind tõusis,” meenutas Fertitta.

Miljardär leiab palju sarnast “.com” buumi ja krüptorahade arengu vahel. Tema suurim kõhklus krüptovaluutade kahjuks on fakt, et krüptoraha pole kindlustatud FDIC poolt (Federal Deposit Insurance Corporation, USA kongressi poolt loodud finantsstabiilsuse tagamise agentuur, mis tagab muuhulgas deposiite). “Kuniks kindlustust pole, jäävadki paljud inimesed krüptorahadest eemale,” oli miljardär veendunud.

Bubba Gump Shrimp kontserni omanik ütles kõigele sellele vaatamata, et ta peab tõenäoliseks, et ühel päeval tema ettevõtted aktsepteerivad Bitcoini maksevahendina: “Ma arvan, et see juhtub. Ma mäletan kuidas aastaid tagasi keegi astus minu kontorisse ja ütles, et maailm on muutumas. On interneti nimeline asi välja tulnud. Sellest pole liiga kaua möödas ja me peame seda meeles pidama. Praegu muutub elu aga veel kiirema tempoga.”

2017. on krüptorahade jaoks olnud peadpööritav aasta. Kõige tuntuma krüptovaluuta Bitcoini turuväärtus jõudis aasta lõpuks 232 miljardi dollarini.

scroll to top