fbpx
Close

Tippjuht: koosolekutel peab olema kindel eesmärk!

Avatar

-"Edu Valem" salvestus, saatekülaliseks Ivo Popp | Foto: Rahajutud.ee

Taskuhäälingusaates “Edu Valem” käis külas kodumaise juhtiva väike- ja tarbimislaenude pakkuja Credit24 Eesti regiooni juht Ivo Popp, kellega räägiti tema juhiks saamise loost, tühjadest koosolekutest ja oma inimeste tundmise olulisusest.

Poppiga tuli jutuks, kui oluline on aru saada, millised on sinu alluvad ja läheneda neile vastavalt. “Kui sa oled juht, siis pead kestast välja tulema ja aru saama, et sinu alluvad on võib-olla hoopis teistsuguse baasiga. Nad eeldavad hoopis teistsugust käitumist ja eeskuju. Sa pead pidevalt ennast vastavalt olukordadele muutma või kohandama, et olla oma töös võimalikult efektiivne. See on kindlasti väga suur õppimiskoht ja ei tule lihtsalt,” selgitas Popp.

Väga sihikindel Popp peab töö planeerimist väga oluliseks ja seetõttu ei korralda ta ka ilma eesmärgita koosolekuid. “Meil on koosolekud kindla eesmärgi pärast, et me ka reaalset otsustaks asju. Kui midagi otsustada pole vaja, siis pole vaja ka kokku saada. Aga paratamatult, kui sa töötad suurtes organisatsioonides, siis sind tihti kaasatakse ka teiste koosolekutele. Need võivad tunduda alguses väga hästi üles ehitatud ja põhjendatud. Nende käigus aga selgub, et see pole päris nii,” tõi Popp välja ja lisas, et tema iganädalasi muljetamisi ei korralda.

Popp rääkis ka sellest, kuidas ta nii noore mehena on juba juhiks saanud. “Kui ma mingi valdkonnaga tegelen või mingil positsioonil olen, siis tahan seda teha võimalikult hästi. See on nagu edu mõõt minule endale, et ma oleks selle töö või lõpptulemusega rahul.”

Poppi mõtteid juhtimisest, koosolekute pidamisest ja enesearendamisest kuula “Edu Valemi” podcastist.

scroll to top