fbpx
Close

Rahapuu blogi | Bondora, katse Z

Avatar

Osad inimesed on koerainimesed. Teised jällegi kassiinimesed. Ja siis tulevad need eksootiliste loomade inimesed, kes tarantleid ja madusid kodus peavad. Bondorasse investeerimisega on mul täpselt selline tunne, et portfelli on sattunud üks tarantel, mis vale käsitlemise korral sutsaka kirja paneb. Sutsakaid on aja jooksul tulnud rohkem kui enam mäletada jõuab!

Bondora fookus on täna Saksamaal. Riigil, kus elab 82 miljonit inimest ja kus ühe euro turunduskulu tegemisel on võimalik märksa rohkem investeeringuraha koguda kui Eestis. Tegelikult nad turundavad küllaltki ebameeldivalt ka sellises riigis nagu Youtube. Tahad videot vaadata, siis kõigepeal räägib Temiloluwa Sulle sellest, kuidas Bondorasse investeerima peaks tulema ja kui Sa oled vapper, siis nii minuti kahe pärast reklaam lõppeb ja saad oma soovitud videot vaatama hakata. Kusjuures “Skip ad” nupp puudub! Nutad ja vaatad.

Otsustasin, et kuivõrd viimasest teravast sutsakast on omajagu aega möödas, siis oleks paras aeg üks profülaktiline doos peale võtta. Minu teine konto on pikalt istunud punases. Ühel heal hetkel nii mõni aeg tagasi otsustasin rohelised investeeringud likvideerida ja raha kanda erinevatesse võimalustesse, s.h. Mintosesse. Mogo cashback oli sedavõrd atraktiivne, et olukorra ärakasutamine tundus loogiline. Alles jäänud punased laenud pidid saama portfelli kuuendaks pensionisambaks. Ajapikku selgus, et ega sealt punastest midagi suuremat tagasi ei tulnud. Sent siit, kaks senti sealt ja nii see sendikraani tilkumine välja nägi.

Loe edasi SIIT.

Mis on Rahapuu blogi?

scroll to top