fbpx
Close

Rahakratt | Pilguheit varasalve – jaanuarikuu

Avatar

Jõu mees! Nii tuleb muuseas tervitada Ott Kiivikat. Aga ma arvan, et see tervitus sobib teile ka. Kuidas läheb? Kas olete oma jõulupuud juba istikuäridesse tagasi viinud? Ärge öelge, et olete prükasse visanud! Kui nii läks, siis järgmiseks aastaks väike säästunipp teile juba varakult ette ära: http://fortune.com/2018/01/11/woman-returns-dead-christmas-tree/

ÕUDNE. Jaanuar on lihtsalt nii ropp vastik kuu, et selle võiks vabalt kalendrist üldse ära jätta. Tõmbaks detsembrist otse veebruarisse ja olekski olemas. Kuigi ega siin 2018. aastat ka enam palju alles polegi. Jaanuar on läbi, veebruar on nii lühike, et põhimõtteliselt paar päeva, siis on juba kevad, mille otsa tuleb jaanipäev ja vb mõni palav üle +15 kraadine suveilm.

Siis on september, mis läheb ka alati kärmelt mööda ja vaikselt ootad jõule ja noh, siis ongi valmis. Ära muretse, kui sa oma 2018. aasta eesmärkidega maas oled – aasta on põhimõtteliselt läbi nagunii juba ja kohe hakkab see uus-aasta-uus-mina sitt pihta jälle. Aeg seada 2019. aasta eesmärgid tasapisi.

Loe edasi SIIT.

Kes on Rahakratt?

scroll to top