fbpx
Close

Rahakratt | 8 aastat ja 5 kuud. Pilguheit (palga)töötu varasalve: kes mulle ühe Pärnu hotelli minibaari oma sokid jättis?

Avatar

Foto: Pixabay

Kummardus, sendininjad!

Andestage mulle see väike viivitus, et kokkuvõtet tavatult pikalt ootama pidite. Sain enda 101. kuu kokkuvõtte valmis, aga enne avaldamist läksin kiikama, kas Raha-Jaak ka juba oma eelmise kuu vägiteod üles riputanud on. Oli küll. Ja nagu ikka, siis täiesti masendav tekst.

Järgneb näide Raha-Jaagu vs lihtsureliku kuu kokkuvõtetest.

Raha-Jaak: päris hea jaanuar oli, sest kuu alguses lendasin kolmeks nädalaks Trinidadi ja Tobagosse, et seal üliharuldaste korallhüäänide paaritumisrituaale vaadata. Samal ajal hakkas seal lähedal Nepaalis mingi külakese uue külapealiku valimine ja kuna ma juba sealkandis olin, siis trippisin Nepaali ja võtsin naljaviluks sellest osa. Läks kuidagi nii, et nüüdsest olen siis ühe Nepaali küla külapealik ja arendusminister (kui huvi, siis mul on oma uue firma Foreverhausiga nüüd paar ridakate krunti müügis seal). Sealt edasi lendasin perega (mina ja 16 last) Ameerika lõbustusparki nimega Buffetland, kus veetsime 6 nädalat. Buffetlandis oli lahe Ameerika raudtee, mis on kujundatud Berkshire ajaloolise graafiku järgi ehk siis sõit on ainult ülesmäge. Alla ei saanudki ja pidime tellima endale helikopteri järgi. Kuna olime nagunii juba kopteris, siis tegime kiire sutsu (3 nädalat) Galapagosele. Lihtsalt niisama. Kuna seal eriti midagi vaadata polnud, siis ostsin oma äsjaloodud firma Neverhausiga tüki maad (kel huvi seal mult krunte osta, siis saatke meil) ja imetlesin enamuse ajast hoopis oma pidevalt kasvavaid kontosid (jah, kõik kontod kasvasid). Sealt edasi läksime viieks nädalaks Uruguaisse, because I can, noh. Kuu läks kiirelt, investeerida ja rattaga sõita ei jõudnudki, aga varad kasvasid mingi 7 milli euri võrra. Nii see jaanuar läks.

Loe edais SIIT.

Kes on Rahakratt?

scroll to top