fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #175 | Alex ja Eliis Kuressaare ärihoone võludest ja valudest ning laenude refinantseerimisest

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus kinnisvaraettevõtjate Alex Talisaineni ja Eliis Metsaga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #175

“Kinnisvarajutud” podcasti 175. osas on meil taas külas kinnisvaraettevõtjad Alex Talisainen ja Eliis Mets. Kuressaares ja Tallinnas tegutsevad Alex ja Eliis on võrreldes eelmise külaskäiguga võimsalt portfelli kasvatanud ning seepärast otsustasimegi nad taaskord külla kutsuda.

Üheks suureks jututeemaks on kodulaenudega kinnisvaraportfelli refinantseerimine ettevõtte alla, mis oli Alexi ja Eliisi vahepealse aja üks suuremaid eesmärke ja tegevusi. Kinnisvarainvestoritest paar räägib väga detailselt, kuidas see kõik käis, kui palju pidi selle nimel “võimlema”, mis tingimusi pakuti ning väga palju erinevaid nüansse veel, mille peale kohe ei oskagi tulla.

Teise suure teemana jõuame lõpuks peamise põhjuse juurde, miks me Alexi ja Eliisi uuesti saatesse kutsusime. Nimelt haukasid nad hiljuti väikeinvestorite vaatest väga suure ampsu, kui ostsid Kuressaares endale terve ärihoone. Kuidas kogu see protsess käis ning millised on ühe ärihoone haldamise võlud ja valud.

scroll to top