fbpx
Close

Rahakratt | 8 aastat ja 2 kuud. Pilguheit (palga)töötu varasalve: kolisin tagasi vanematekoju, et sain teha 98% säästmise/investeerimise osakonnas?

Avatar

Foto: Rahakratt

Muinsustervitus nagu ütleb Eesti ja maailma kõige vanem inimene, Jüri Kuuskemaa.

Hakkan teid siin esimese asjana kohe hirmutama ja ütlen toorelt, et sõrmenips ja me oleme kõik kohe varsti samad vanad! Ma ei suuda ära rõhutada seda, et aeg paneb räige küttega edasi ja kui sa ikka veel niisama tee serval passid, siis varsti sa ei saa arugi, kuidas mingi alaharitud ja ülemotiveeritud latekstuvipea sust sellise huugamisega mööda paneb, et hoia oma järelmaksuga ostetud Hilfigeri palitu revääridest kinni, kurat.

Oktoobris panin ma absoluutselt igal rindel täiesti segast. Kõik tabelid lasin lõhki! Seda nii higivaba osas, kui ka investeerimise osas. Ma ei saa veel kõiki kaarte avada, aga sarnased peavad tulema järgmisedki kuud. Põhjus on lihtne – valmistan mõtetes järjekordset kinnisvara skeemi ette, mis oleks võimalikult väikeste “kahjudega” ehk siis nii, et peaks võimalikult vähe muud kraami vedelaks lööma. Kui selle jänku päriselt kübarast välja tõmban, siis võtan aja maha ja lasen asjadel päriselt lihtsalt niisama tiksuda mõnda aega (tundes ennast, siis no maksimaalselt nädala ilmselt). Aga start on antud ja skeemi joonistamine alanud! See eksperiment, mida ma siin juba üle 8a teen, ei ole kaugeltki mitte läbi.

Loe edasi SIIT.

Kes on Rahakratt?

scroll to top