fbpx
Close

“Kinnisvarajutud” #163 | Tõnis Teinemaa – ärikinnisvara võlud ja valud Tallinnast Jõhvini

Avatar

-Podcasti "Kinnisvarajutud" salvestus investori Tõnis Teinemaaga | Foto: "Kinnisvarajutud"

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud. Jälgi meid ka Instagramis: www.instagram.com/kinnisvarajutud/

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: https://www.patreon.com/kinnisvarajutud

OSA #163

“Kinnisvarajutud” podcasti 163. osas on oleme astumas radadele, mida meie saates on seni häbematult vähe käsitletud. Investor Tõnis Teinemaa tuleb meile külla, et rääkida ärikinnisvarasse investeerimise võludest ja valudest. Kuna igapäevaselt toimetab Tõnis ka arendusettevõttes Invego, siis puudutame veidi ka seda sektorit.

Tõnisel on investeerimisportfellis ärikinnisvara erinevates Eesti paikades ning tal on uute objektide otsimisel võrgud välja visatud sõna otseses mõttes üle kogu Eesti. Seetõttu saamegi läbi väga konkreetsete juhtimite teada, kuidas on toimetada ärihoonetega nii Tallinnas Mustamäel kui ka Ida-Virumaal Jõhvis.

Kuna Tõnise fookuses on just selline ärikinnisvara, mida on väikeinvestoril võimalik finantsiliselt ampsata, siis on saade kindlasti paljude jaoks ideaalseks võimaluseks hinnata, kas äkki on tulevikus mõistlikum korteritega tegelemine unustada ning hakata hoopis äripindadega toimetama.

scroll to top