fbpx
Close

Põhjused, miks kasiinos käimine pole arukas viis rahaprobleemide lahendamiseks

Avatar

Oled mõelnud, et võiks minna kasiinosse ning proovida seal raha teenida? Usud, et õnn naeratab just sulle? Loodad, et rahapakid ning klõbisevad euromündid maanduvad just sinu taskusse? Siinkohal paneme kirja mõned põhjused, mille peale võiks mõelda, kui kasiinos käimise põhjuseks on soov oma finantsolukorda parandada.

1. Võimalused on sinu vastu. Heast usust jääb väheks, sest kasiinos on šansid, et kaotad, palju suuremad kui võidad. Masinad ja mänguautomaadid on niimoodi programmeeritud, et iga kindla tsükli järel tuleb võit. Sina ei tea, kui kaugel on automaadi tsükkel ning selle orki langeda on väga kerge. Kasiinod on üles ehitatud nii, et kaotaksid kontakti välismaailmaga. Puudub võimalus näha päevavalgust ning samuti pole seintel ajanäitajaid. Kõik selleks, et kaotaksid ajataju ning mängiksid võimalikult kaua. Tundub õel ning omakasupüüdlik? Jah, aga see on äri ning sina oled klient. Aga siin ei ole klient kuningas.

2. Kasiino teeb ahneks. Inimene läheb kasiinosse enda meelt lahutama ja/või lootma, et saab rikkaks ja võidab. Kui “õnn” naeratab ning pannes 1-eurose žetooni masinasse, võid võita kümme või sada eurot. Kui suur on tõenäosus, et võtad võidu, tõused püsti ja lahkud kasiinost? Väike, sest ahnus on juba pähe jõudnud ning tekib meelepete, et võid veel võita. See naiivne lootus hoiab sind mängimises. Ja tõenäosus, et sa ei peatu enne, kui raha on otsas, on üpris suur.

3. Võid oma tervist rikkuda. Kui satud nii tõsiselt mängutuhinasse, võid hakata ignoreerima esmavajadusi ehk sööki, jooki, kurnatust ja unevajadust. Sest adrenaliin valitseb su meeli ning tavaolukorras tähtsad tegevused, mis parandavad elukvaliteeti, jäävad unarusse.

4. Võid teha uskumatult rumalaid asju. Kaasa võetud raha sai otsa, aga lootus püsib, et võid kõik selle tagasi võita? Muidugi läheb siis käiku krediitkaart, kiirlaen või mustadeks päevadeks kogutud säästud. Samuti teevad sellised finantsilised käigud haiget su perele, kuna oled sääraste käikudega pannud nemad ebastabiilsesse olukorda.

5. Tahad raha teenida? Investeeri see mujale. Selle asemel, et naiivselt loota kasiinos peavõitu või lahendust rahaprobleemidele, keskendu reaalsematele võimalustele. Aktsiad, fondid, ühisrahastus, väikelaenud. Või aseta see raha kogumishoiusele. Või maksa oma võlad, liisingud ära ning tunned endast kindlasti paremini, kui pärast viite tundi kasiinotamist.

One Comment

  1. Noh, mul on hea meel, et otsustasite oma küsimuse lahendamiseks pöörduda selle foorumi poole. Mu sõber on kasiino pärast hull ja ta teab teenust, mida sellel saidil võib leida OnlineCasino-ee.com mis mängu online kasiino eestis. Ma arvan, et see allikas sobib teile ja te proovite seda, sest mu Seltsimees on väga palju armastust leidnud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

One Comment
scroll to top