fbpx
Close

Jaak Roosaare | Veebruar 2018 kokkuvõte – elu parim veebruar!

Avatar

Jälle suur märts käes, naistepäev juba paistab, aga kokkuvõtet pole. Siit tuleb! Veebruar oli väga äge kuu. Nimelt olin kuu alguses SW auhinnareisil Sizzler Tenerifel. Sellest oli juba eelmises kuuülevaates ka juttu, kuid seekord on mul välja pakkuda lausa pooletunnine telesaade! Nimelt oli meie grupiga kaasas TallinnaTV reporter, kes tegi Tenerifest ja meie reisist lausa telesaate.

Aga miks ikkagi elu parim veebruar? Nimelt sattusin ühel hommikul Tenerife rannas joostest kuulama meie SW Consultingu podcasti, milles Michael Hyatt rääkis teemal kuidas luua endale elu parim aasta. See klikkis minuga kuidagi nii hästi ära (abiks oli ka hommikune päike, mererand ja kogu see Tenerife feeling), et otsustasin joostes, et 2018. tuleb mul elu parim aasta. Lennates Eestisse tagasi, panin lennukis mõned mõtted kirja, mis mul seda saavutada aitavad.

Nüüd on kuu aega möödas ja võin uhkusega tunnistada, et iga päev oli veebruaris äge ja kuu kokkuvõttes oli superäge ja senise elu ägedaim veebruar. Nii, et kellele see idee kõnetab, siis kuulake ka seda podcasti, pange elu parima aasta eesmärgid paberile ja andke tuld! Avastasin ka, et sama autor oli olnud ka ühes varasemas podcastis, kus oli juttu kogu elu planeerimisest (kuulan seda just praegu kirjutades, väga hea kraam – enda euloogia kirjutamine näiteks).

Loe edasi SIIT.

Kes on Jaak Roosaare?

scroll to top