fbpx
Close

Kes on Jekaterina Tint?

Avatar

Foto: Money Smarter Me

Blogi kirjutab Jekaterina Tint – väikeinvestor, kes keskendub isiklikule finantsplaneerimisele ja ETFidesse investeerimisele. Huvi investeerimise ja raha säästmise vastu tekkis peale Kiyosaki “Rikas isa, vaene isa” lugemist 10 aastat tagasi aga süsteemselt hakkas rahaasjade juhtimise ja investeerimisega tegelema alates 2015.aastast. Jekaterina portfell koosneb ETFidest, ühisrahastusest ja väärtpaberitest.

Ankeet

Nimi: Jekaterina Tint

Lühitutvustus: Minu nimi on Jekaterina Tint. Tegutsen väikeinvestorina ja keskendun isikliku finantsplaneerimise, investeerimisega alustamise ning ETFidesse investeerimise teemadele.

Huvi finantskirjaoskuse ja investeerimise vastu tekkis algselt 10 aastat tagasi. Lugesin Robert Kiyosaki „Rikas isa, vaene isa“ raamatut ning sellest sain idee investoriks hakata. Raamatu läbi lugemine motiveeris mind raha säästma ning mitme kuu jooksul kogutud säästudega otsingi oma esimesed väärtpaberid. Alguses olin järjekindel, investeerisin järjepidevalt, kuid aja jooksul muutus investeerimine ebaregulaarsemaks.

Uuesti võtsin tõsisemalt investeerimise käsile 2015. aastal. Sattusin lugema investeerimisblogisid, kus inimesed jagasid oma lugusid, kuidas nad said finantsvabaks. See tekitas usku, et ka minu jaoks on finantsvabadus võimalik. Seadsin endale konkreetsed finantseesmärgid, proovisin erinevaid investeerimisinstrumente ning olen ennast sellel alal pidevalt koolitanud. Tänaseks kuuluvad minu portfelli ETFid, millest on saanud üks minu lemmikutest, ühisrahastus ja teised väärtpaberid.

Kust tuli blogi idee?

Iga inimene võiks ise olla oma rahaasjade peremees. Isiklike rahaasjade juhtimine, finantseesmärkide seadmine ning nende poole liikumine ja investeerimine võiks iga inimese jaoks olla lihtne. Blogis kirjutan oma kogemustest finantsplaneerimises ja investeerimises ning ka kõigist nendest küsimustest, mis kerkisid üles, kui asusin ise oma rahaasju juhtima. Tahaksin olla inspiratsiooniks nendele inimestele, kes on seni pidanud rahateemasid enda jaoks liiga keeruliseks.

Soovin, et rahaliselt edukaid inimesi oleks maailmas rohkem!

LOE BLOGI

scroll to top