fbpx
Close

Madis Müür | Uue ettevõtmisega alustamine

Avatar

Noore pensionäri staatus ja finantsvabaduse saavutamine ei tähenda veel, et peaks hakkama tablette manustama, erinevate haiguste üle kurtma, vanu häid aegu meenutama, lapselapsi tüütama (pole lapsigi veel) ja niisama surma ootama. Natuke vara veel. See on väga hea võimalus, saan tegeleda endale meelepäraste väljakutsetega. Aeg-ajalt tuleb ikka ette, et senine ala ammendab ennast, ei maksa nii hästi või jõuad teenistuslaeni ja pole kuhugi edasi liikuda või lihtsalt tahaks töö kõrvalt hakata katsetama uut väljakutset. Midagi sarnast on ka mul, pole siin üle aasta investeerimise kõrvalt suurt midagi teinud, vaba aega on liiga palju, ei taha seda raisku lasta minna.

Kuidas leida uut väljakutset? Käib nii suunamuutuse kohta karjääris kui ka mõtete puhul ettevõtlusega alustada. Jalgratast pole mõtet leiutada, endale vastumeelsete asjadega tegeledes kaugele ei jõua ja tundmatus kohas pole ka mõtet vette hüpata. Mõningaid eelduseid peaks ka olema, et uuel alal läbi lüüa.

Kaardista enda oskused, tugevused, hobid ja meeldivad tegevused ja hakka nende ristumiskohtades ideid genereerima. Hoia silmad lahti nii tööjõuturul, ennast huvitavatel sektoritel, online’s, kodumaal kui ka välismaal ja kindlasti jääb ideid silma, mida saab kas paremini teha või mida veel äkki Eestis ei tehtagi. Äkki annab mõnest hobist erialaste oskustega kombineerides ja/või midagi juurde õppides endale töökohta või ettevõtlust teha?

Loe edasi SIIT.

Kes on Madis Müür?

2 Comments

  1. Tundub äge (ning inimestele reaalselt kasutoov) ettevõtmine ja soovin sulle sellega edu! Kuna oled oma tegemistega üsna algusfaasis, siis võibolla annaks inimeste huvi (koolituse vastu üleüldiselt ja samuti seal kajastavate teemade osas) kui ka koolituse hinnastamise osas head lisainfot kui saadaksid internetis ringlema vastava küsitluse? Läbimõeldud küsimuste korral saaksid koolituse kokkupanemiseks kindlasti kasulikku sisendit.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

2 Comments
scroll to top