fbpx
Close

Kes on Madis Müür?

Avatar

Endine pokkeriproff Madis Müür on Eesti investeerimiskogukonna üks kõneisikutest ning tema blogipostitusi Rahaasjad.ee lehel oodatakse alati pikisilmi. Madis räägib oma investeerimisest ausalt ja otsekoheselt ning ei karda omal nahal järele proovida erinevaid varaklasse, kuhu nõrgema närviga investorid ei julge oma nina pista.

Ankeet

Nimi: Madis Müür

Lühitutvustus: Madis Müür on edukas pokkerimängija, kes tegeleb nüüd rohkem ettevõtluse ja investeerimisega.

Madisel õnnestus end üles töötada üheks edukaimaks ja enim teeninud eestlasest pokkerimängijaks läbi aegade ligi €600 000 teenistusega ja nüüd püüab oma edu korrata ka ettevõtluse ja investeerimisega. Ta lähtub põhimõttest, et kui midagi teha, siis tasub seda ka hästi teha ja proovibki nüüd korraliku kodutöö ja targa tegutsemisega saavutada edu ka uutes väljakutsetes.

Enda säästude investeerimisega taasalustas ta 2015. aastal, esimest aastat võtab ta teadmiste ja kogemuste saamise ja vundamendi ehitamisena tulevase edu nimel. Madis on juba aastaid säästnud vähemalt 40% enda teenistusest ja nüüd proovib seda kasvatada aktsiaturul, osaluspõhises ühisrahastuses alustavate ettevõtetega, kinnisvaralaenudega ja ka teistes valdkondades.

LOE BLOGI

scroll to top