fbpx
Close

“Kuumad” ja “külmad lauad kasiinodes

Avatar

Foto: Pexels

Näiliselt on kasiinos mängimiseks kasutatavate strateegiate arv lõputu. Üks populaarne meetod on otsida kuuma või külma lauda. Teoreetiliselt võiksid mängijad kuumadel laudadel mängimisega teenida rohkem raha ja samuti suudaks mängija raha säästa, vältides laudu, mis on muutunud külmaks.

See on ka üks peamine põhjus miks nii maapealsed kasiinod kui ka online kasiinod omavad tablood ruletilaudade kõrval, mis kuvavad viimaseid võitnud numbreid. Rulett on üks näide kaardimängust, kus mängijad trende ja mustreid otsivad, aga teiseks selliseks mänguks on kindlasti ka blackjack.

Kas kasiinolauad muutuvad tõesti kuumaks või külmaks?

Vastus on keerulisem, kui arvad. Ausad kasiinomängud peaksid olema täiesti juhuslikud. Seega, isegi kui paljud mängijad võidavad või kaotavad, võib see iga hetkega muutuda ning iga eelnev sündmus ei dikteeri järgnevat.

Mõned inimesed väidavad, et kasiinolauad võivad olla kuumad või külmad, kuid nad teevad seda ainult tagantjärele. Isegi, kui selle teooriaga nõustuda, ei aita see sind tulevikus, kui sa reaalselt ei saa seda kasutada võitva laua valimiseks.

Mängijate eksiarvamus

Kõik ausa kasiino mängulauad pakuvad igas voorus sama võimalust võita. Iga tulemus on täiesti juhuslik. See tähendab, et mängijatel on võitude ja kaotuste seeriad, kuid pole võimalik ennustada, millal need juhtuvad.

Panustamine ja strateegiad, mis põhinevad eelnevatel tulemustel otsustamaks järgmiste tulemuste üle on mängijate eksiarvamus, mis tuleneb inimloomusest leida kõikide sündmuste puhul mustreid, mida tegelikult ei eksisteeri.

Suurte arvude seadus

On lihtne mõista, kuidas inimesed suudavad end veenda, et kasiino mängulaud on kuum või külm. Kui jälgida mängulauda, kus mängijad muudkui võidavad, on raske vaielda, et laud pole kuum. Ja kuidas ei saaks laud külm olla, kui mängijad pidevalt kaotavad?

Selle mõtteviisi probleem seisneb selles, et see kujutab vääralt suurte arvude seadust. See seadus ütleb, et mida suurem on valimi suurus, seda täpsemad on tulemused. Igaüks võib mõelda laua tagantjärele kuumaks või külmaks, vaadates ainult väikest valimit. Esineb võitude ja kaotuste perioode, kuid need ühtlustuvad aja jooksul.

Siiski on võimatu järjepidevalt ja täpselt ennustada, millal need perioodid juhtuvad, sest iga tulemus täiesti juhuslik ja eelnevatest sõltumatu.

Maja eelis

Tänu maja eelisele on kasiinodel alati eelis mängijate ees. Maja eelis on ka üks põhjus, miks mängijatel peaksid enda jaoks olema määratud ranged panustamise limiidid. Suurte arvude seadus ei pruugi mängijaid aidata, küll aga aitab see alati kasiinosid. Kui mängida piisavalt kaua, on kasiinol tänu maja eelisele praktiliselt garanteeritud kasum.

Õnneks on igal mängijal üks lihtne viis maja eelise ületamiseks. Kõik, mida peab tegema, on teada, millal raha välja võtta. Kui jätad peale kasumini jõudmist mängimise pooleli, ei saa kasiino kaotatud raha tagasi võita. Loomulikult ei muretse kasiinod liigselt selle pärast, et üks mängija läheb võitjana minema. On tuhandeid teisi mängijaid, kes tulevad sel päeval mängima ja jäävad lõppkokkuvõttes paratamatult statistiliselt kahjumisse.

Müüt kasiinolaudade temperatuurist

Mängimiseks sobivate kasiinolaudade valimisel tuleb arvestada paljude teguritega. Kuid see, kas laud on kuum või külm, ei kuulu nende hulka. Selle asemel keskendu muudele teguritele, nagu panuste limiidid ning teiste mängijate kvaliteet ja kvantiteet. Kui mängida aga online kasiinos ei pea sa liigselt muretsema teiste mängijate pärast ja võid live kasiino kaudu saada vahetu kasiinos mängimise kogemuse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kommenteeri
scroll to top